Keleivių pervežimas

Vykstame LT-UK-LT kiekvieną dieną. Keleivių, siuntinių, gyvūnų, buitinės technikos, baldų ir automobilių pervežimas. Stengiamės užtikrinti saugią (kelionės metu vairuoja du vairuotojai) bei..
Keleivių vežimas mikroautobusu Ford Transit (7 vietos),Fiat Ducato (15 vietu) užsakomaisiais reisais.Kainos sutartines...
Šeštadieniais vežame į Lenkiją (Suvalkus) apsipirkti. Galime nupirkti prekes (statybines medžiagas, buitinę techniką ir tt) kliento pageidavimu ir pristatyti į nurodytą vietą. Padedame pakr..
Zmogaus transportavymo paslaugos po visa Lietuva..
Vežame apsipirkti į Lenkiją Klaipėda - Gargždai - Kryžkalnis - Kaunas - Suvalki/Augustav/Bialistok..
Keleivių pervežimai po visą Lietuvą, svečių pasitikimas oro uoste, pervežimai po Vilniaus miestą. Automobilio nuoma su vairuotoju. Taksi paslaugos. Automobilis vw passat 2006 metų, švarus, p..
Vežame mikroautobusu (7-ietos+1 vairuotojas) įvairiomis progomis ( laidotuvės, ekskursijos, gimtadieniai). Vežame grupes į / iš oro, jūrų uostų (Lietuvoje, Latvijoje). Privatūs pervežimai..
vezu is kauno,galiu vaziuot pro marijampole apvaziuojant visus rajonus ,vaziuoju pro alytu prienus rokus lazdijus , galiu paimt ir link vilniaus zmones nemaziau 4 asmenis , vaziuoju pagal kl..
Mikroautobusus galite išsinuomoti: *kelionėms Lietuvoje *ekskursijoms Lietuvoje *svarbioms šeimos šventėms *vestuvėms ar krikštynoms *verslo ir darbo kolektyvų išvykoms *mergvakariams ar..
Vežu keleivius Vilniaus mieste ir miesto prieigose. Kaina mieste 1km/0.40€+1h/12€ Kaina užmiestyje 1km/0.80€+1h/15€..
Labai patikimas ir sąžiningas Vairuotojas . Vežioja tiek žmonės tied siuntinius nuo duru iki duru siūlau pasinaudoti jo paslaugoms, Kainos labai prieinamos . Valerijus - ♦ 0 Anglij..
Vežu keleivius.keleiviu vezimo paslaugos. 17vietumikroautobusu Gimtadieniaimergvakariai bernvakariaivestuves krykstynos..
Baltas Mercedes-Benz Sprinter, vestuvėms, kelionems po Lietuva. užsakymui skambinti telefonu ♦ vežame bet kuriuo paros metu...
Su lengvuojų automobiliu skubančius ir visuskitus keleivius pavežų mieste ir po Lietuva: Pasitinku oro uostuose verslo ir privačios kelionės kitos gyvenimiškos situacijos. Vietų 1-4..
Pasitinkame zmones Kauno, Vilniaus, Palangos, Rygos, Varsuvos oro uostuose, traukiniu ar autobusu stotyse, vezame is vieno miesto i kita, arba pagal kliento pageidavima. Vezame su verslo kla..
Vežam krovinius, siuntinius iš Lietuvos į Lenkiją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Prancūziją, Angliją. Imam pakeleivius ir išrašom saskaitas..
Greitai ir patikimai keleivių vežimas ir siuntų gabenimas į Vokietiją, Frankfurtą prie Maino ir aplink jį. Ir iš Vokietijos, nuo durų iki durų. Iš Lietuvos į Vokietiją išvykstame kiekvieną k..
Nebrangiai vežu į visus Lietuvos bei Latvijos miestus (oro uostai, sodybos, šventės, koncertai, gimtadieniai)...
Šeštadieniais iš Šiaulių vežame į Lenkiją(suvalkus) apsipirkti. Kaina 15eur(į abi puses). Vežame su patogiu 8 vietų+1vairuotojas MB sprinter, mikroautobusas erdvus, paaukštintas, yra daug vi..
tel. ♦ Keleivių vežimas Lietuvoje 17 vietųsėdimų 5 stovimos mikroautobusu užsakomaisiais reisais . Vežame keleivių grupes , moksleivius , įmonių darbuotojus . Išnuomoju mikroautobusą..
Vežame keleivių grupes nuo 2 iki 16 žmonių. Organizuojame pažintines keliones,vežame į kurortus, sporto varžybasvežame į europos oro uostus. Galime pasitikti. Mūsų darbuotojai kalba rusiškai..
Vežame keleivius į/iš Kauno, Vilniaus, Rygos oro uostus, ar pagal Jūsų pasirinktą maršrutą (8 vietos +1). Keleivių grupėms taikomos nuolaidos. Yra automobilinės kėdutės vaikams. Įrengta nemo..
Isvykstame is Lietuvos i Skotija Kovo 22d Balandzio 5d is Skotijos Kovo 26d Balandzio 9d Vykstame per Lenkija,Vokietija,Olandija,Belgija,Anglija.Vezame siuntinius,krovinius,baldus,motociklu..
Mercedes Benz Viano, S221 S 222 ,GL,V KLAS,lux klass automobiliai nuoma Nuoma su vairuotoju /be Lietuva- Latvia-Prancuzija - Jūsų svečių ir verslo partnerių pasitikimas ir išlydėjimas (oro u..
Teikiu Taxsi pervezimo paslaugas pagal iskvietima Trakuose, rajone, ir Vilniaus mieste. Turas po Trakus,Pilis, Angelu Kalnas, Tiskeviciaus dvaras...
Vežame keleivius,siuntas,krovinius į Vokietija ir iš Vokietijos...
transporto įmonė Siūlome nuomai patogūs turizmo mikroautobusų ir Renkamės optimaliausią variantą tinkamą mikroautobusą per trumpiausią įmanomą laiką, priklausomai nuo grupės dydžio ir atstum..
Kiekviena savaite vezame keleivius bei siuntinius i Danija ir atgal i Lietuva.Vaziuojame per Lenkija,Vokietija.Visi keleiviai yra apdrausti.Profesionalus vairuotojai,kurie VEZA :-) greitai i..
Visi automobiliai iki aštuonių sėdimų vietų. Kainos pagal susitarimą. Nuolat naudojantiems paslaugomis - nuolaidos. Teikiu pavėžėjimo paslaugą pagal iškvietimą po Vilnių. Tel.Nr. ir Viber+3..
UAB „BROLIŲ TURAS“ siūlo jums 8-50 vietų mikroautobusų ir autobusų parką jūsų kelionei (sporto mokyklų komandų vežimas į rungtynes, turistinės kelionės, verslo sutikimai, ekskursijos, vestuv..
LIETUVA-SLOVAKIJA-AUSTRIJA, ITALIJA KELEIVIŲ pervežimas. SIUNTINIŲ Pervežimas. PERSIKRAUSTYMO darbai. VykstamePuglia,Calabria galime nuvežti krovinį. Kontaktai: IT.Nr. ♦ LT.Nr..
LIETUVA-AIRIJA-LIETUVA. Kroviniai, siuntos, perkraustymas. Patikima, greita, saugu. Kainos sutartines.Nuolatiniams klientams pritaikome nuolaidas. Stengiames pristatytil nuo duru iki duru. V..
pigus patikimas greitas taxi paslaugos galimi ir tolimi marsrutai...
Du vairuotojai,visi keleiviai apdrausti,DVD,oro kondicionierius,autonominis sildymas.Tel. ♦ . ♦ . ♦ Is Lietuvos-anradieni,penktadieni. Is Vokietijo-treciadieni..
FORD mikroautobuso nuoma arba keleivių pervežimas (8+1)...
Nuomojami 16 vietu keleiviniai mikroautobusai su vairuotoju jusu ekskursijoms, renginiams ,pobuviams ir t.t.Kainos sutartines..
Nuvežame Jūs, Jūsų gyvuna ar siūntini maršrutų Lietuva Anglija Lietuva saugiai ir laiku! MB Sprinter patogus autobusai, kvalifikuoti, malonūs ir patikimi vairuotojai. Lietuva Anglija – Kiekv..
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju keleivių pervežimui Lietuvoje ir Latvijoje. Vežame turistines grupes, darbuotojus į darbo vietą, seminarus, konferencijas, simpoziumus, pramoginius renginiu..
Veza patyres vairuotojas 54m,vezu 4 keleivius..
Kiekvieną savaitę vežameį / išAngliją, Škotija: keleivius, siuntinius, krovinius, automobilius, moto, keturačius, žoliapjoves.Nuo durų iki durų. 2 vairuotojai. DVD. Paimame, pakeleivius iš -..
Atvykstame paimti į / iš Rygos , Kauno ,Palangos , Vilniaus oro uostų,vežame į sanatorijas ar klinikas (palaukiame, kol susitvarkote reikalus ), pajūrį . Lengvasis auto , skubus smulkių siun..
AUTOBUSŲ NUOMA KELIONĖMS PO LIETUVĄ, MOKINIŲ EKSKURSIJOMS, ĮVAIRIŲ KOLEKTYVŲ KELIONĖMS IR T.T. MOB. ♦..
Vezame keleivius ir siuntas po es.galime vezti automobili ar kita krovini telpanti ant traliuko lengvajam automobiliui vezti,galime transportuoti jusu laiva ar kateri iki 7metru ilgio.yra ti..
Naujo komfortiško Mikroautobuso MB Sprinter nuoma Vestuvėms, Krikštynoms, Mergvakariams ir kitoms progoms. • Modelis: Mercedes Benz Sprinter 316 CDI • Vietų skaičius: 16 + 1 • Bako talpa: 8..
Nuo durų iki durų! Tel.: ♦ ( LT ) Tel.: ♦ ( UK ) Gabename siuntas, vežame keleivius, bei padedame persikraustyti. Vežame baldus, buitinę techniką, dviračius, keturrači..
Kekviena savaite vaziuojame! Siuntos tik 20e,keleiviu tik 70e,automoto...
Patogiu ♦ ) vietų mikroautobusu (apdrausti visi keleiviai), vežame apsipirkti pigiau į Suvalkus (Lenkija). Kaina 20 Eur į abi puses, paimame Jus iš namų ir po apsipirkimo nuvežame namo...
Siūlome mikroautobusus su vairuotoju! Tvarkingi ir apynauji Opel Vivaro irRenault Trafic ! Puikiai tiks šventėms, vestuvėms! Sėdimų vietu skaicius 8+1(vairuotojas). Galimi patys įvairiausi v..
Vežame į Lenkiją (Suvalkus) apsipirkti iš Šiaulių. Kaina 15eur. Vežame su patogiu 8 vietų+1vairuotojas, mikroautobusu. Informacija ir registracija (darbo dienomis, nuo 8 val. – 14 val. ) tel..
♦ Kiekviena savaite vezame iVokietija, Italija, Austrija,Šveicarija, Lietuva, didelis bagazo skyrius, dvd, lankstomos sedynes,autonominis sildymas,kondicionierius, keleiviu draudi..
Organizuoju ekskursijas i Neringą su gidu ar be jo ,kelionės trukmė trunka iki 3 val. Aplankome visas įdomesnes vietas .vežu iki 9 keleivių . galiu išrašyti sąskaitas. Išvykstame iš jums pat..
Mikroautobusų nuoma, keleivių pervežimas Vežame užsakomaisiais reisais mikroautobusu MB Sprinter 16 vietų ir VW Caravelle 8 vietų įmonių užsakymus, vestuves, mergvakarius, bernvakarius, kri..
Nuomojamas 28 autobusas kelionėms po Lietuvą ir į artimą užsienį. Didelis bagažo skyrius, kondicionierius, patraukli kaina...
OROLINUX-Keleivių pervežimas įš,į oro uostus.RYGA-KAUNAS-VILNIUS-VARŠUVA.Vežame iš Tauragės,Šilalės,Šilutės,Pagėgių rajonų,taip pat ir Klaipėdos miesto.Vežame žmonių grupes į verslo renginiu..
20 vietų nemažas Mersiukas Jūsų paslaugoms. Yra ir daugiau MB, jeigu reikalingas ne vienas. Užsakomieji reisai kur tik pageidausite. ATVYKSTAME Į KITUS MIESTUS. Erdvus, patogus, komfortiška..
Ruošiates vakarėliui, organizuojate darbo šventę, krikštynas ar vestuves? Mes padėsime Jums "nuimti" galvos skausmą dėl nuvežimo iš taško A į tašką B. Siūlome 9 (8+1) vietų mikroautobuso nuo..
Ispanija, Prancuzija, Vokietija, Olandija, Belgija! ♦ , ♦ 00 Keleiviu vezimas 20, 30-31d. i Ispanija, Vokietija, Prancuzija, Olandija. Artimiausias reisas Iš Ispanijos, P..
Vežame keleivius i Vokietija konfortabiliais mikroautobusais ! Atlenkiamos sėdynės! Televizorius! DVD! Oro kondicionierius! Uz tašes papildomai pinigų neimame! 2 VAIRUOTOJAI! TAIP PAT VEŽA..
Kasdien vežu: Klaipėda - Kaunas (oro uostas): 15 Euro. Kaunas (oro uostas) - Klaipėda: 15 Euro. Taip pat privačios kelionės iš Klaipėdos į kitus Lietuvos miestus. Klaipėdoje atvažiuoju pasii..
Važiuojame iš Lietuvos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Paryžių, Liuksemburgą ir atgal. Vežame nuo 85eur. keleivius, nuo 20eur. įvairaus dydžio siuntas,krovinius,buitine technika, baldus, m..