Izoliuotojai ir ventiliacijos sistemų montuotojai, Vokietija

www.smsdraugas.lt
Aktyvumas: 2640       ID: 16457
UAB Maviga skubiai ieško izoliuotojų ir ventiliacijos sistemų montuotojų pastoviems darbams komandiruotėse Olandijoje. Darbai ilgalaikiai -chemijos pramonės, gamybos, civiliniuose objektuose, bei laivuose.Reikalingi:- ventiliacijos / vėdinimo sistemų montuotojai- įvairių tipų izoliavimo darbų specialistai (Armaflex, vata, "kevalai")Įmonė suteikia:- nemokamą apgyvendinimą- darbo drabužius ir įrankius- transportą nuo gyvenamosios vietos iki darbo- padengia kelionės išlaidas- nuo 11 eurReikalavimai:- mažiausiai 3 metų patirtis- techninių brėžinių supratimas- vairuotojo pažymėjimas - anglų / vokiečių kalbos žinios, bei VCA sertifikatas būtų privalumasKontaktiniai telefono numeriai:Irina ♦ Marius ♦ Marjan ♦
Miestas: Klaipėda

Įmonės pavadinimas:: UAB "Maviga"

Atlyginimas nuo, €:: 2 000

☎ Telefono numerį rasite žemiau.

☎ TELEFONO NUMERIS: +370..... rodyti pilną numerį
Merginos iesko vaikino uz paramele Labas esame 22 ir 21 metu merginos is vilniaus Ieskome vaikino uz paramele Laukiam skambuciu (Vilnius)
24 m jauna graži mergina susitiktų su vyru už paramą Jauna graži simpatiška panele susitiktų su vyru už paramą (Vilnius)
Mergina ieško tolimųjų reisų vairuotojo y Ispanija Sveiki esu paprasta mergina nesu gražuolė nei ką tesiog paprasta mergina ieškau tolimųjų reisų vairuotojų iš Klaipėdos į Ispaniją ,nuo šios savaitės skubei kas gali pavesti y Pamplona arba Barcelona..Neturiu su savimi pinigėliu todėl prašau kas galite nuvesti paimti iš Klaipėdos ir nuvesti gal net iki Bilbao miesto šalia Prancūzijos bet i pati bilbao. \r Nors į Pamplona arba Barcelona. Gal kelionės metu man padesi su maistu ir parupinsi keliolika euru kad važiuojant į Ispaniją nors truputį turėčiau euru ,aš siulau malonią kompanija kelionės metu ,būsi patenkintas mano draugyja nebus liūdna tau.\r Svarbiausia keliausime dviese. Ieškau furisto nuo šios ir kitos savaitės . Skelbime bus įdėta po jo mano nuotrauka. Į skambučius neatsakau prašau pradzei rašyti tik Sms \r Mano numeris Teledu pildyk : vardas Laura. Tik sms . (Klaipėda)
Mielai susitikčiau su vyriškiu Susitikčiau smagiam laiko praleidimui su vyriškiu šiltą bendravimą švarą konfidencialumą ir jaukią aplinką garantuoju jei nepakeliu ragelio tada lauksiu žinučių mielai atsakinėju ir į sms laukiu jūsų brangieji bučkis (Panevėžys)
Tik pačios geriausios sex pažintys masažas Esu seksuali viliojanti labai žaisminga ir švelni jauna moteris kuriai visada norisi ir norisi. Su manimi lengva kalbėti ir aš noriu priversti jus jaustis labai sujaudintu. Leisk man šiek tiek papasakoti apie save ir sužadinti aistrą tavyje. (Kaunas)