Ieškomi gamybos linijos darbuotojai (Anglija), Anglija

www.smsdraugas.lt
Aktyvumas: 2146       ID: 16406
Mūsų klientas – įmonė, užsiimanti vištienos perdirbimu, realizuojanti savo produkciją net į tokias šalis, kaip Honkongas. Šiuo metu ieško gamybos linijos darbuotojų.Darbo pobūdis:Operatoriai vištienos perdirbimo linijosebus apmokomi šių funkcijų: Vištienos išpjaustymas Vištienos perkėlimas nuo vienos linijos ant kitos Tinkamos kokybės vištienos atrinkimas ir tikrinimas Pagamintos produkcijos pakavimas į dėžutes ir į paletesReikalavimai: Gebėjimas dirbti savarankiškai Atsakingumas ir atidumas Noras dirbti Darbo patirtis privalumas Gebėjimas susišnekėti anglų k. privalumasSuteikiame: Pasiėmimas iš oro uosto ir nuvežimas į gyvenamąją vietą Apgyvendinimas pusei metų už 40£/sav. Nemokamas nuvežimas ir parvežimas į/iš darbo vietos Nemokami pusryčiai, pietūs ir naktipiečiai Darbo valandos: 40 h/sav., galimi viršvalandžiai Atlyginimas atskaičius mokesčius apie1,450 £/mėn. Pradirbus savaitę laiko išmokamas savaitinis priedas papildomai prie atlyginimo – 30£, nuolatiniams darbuotojams priedas didėja Draugiškas kolektyvas ir rūpestingas vadovasGyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba el. paštu ♦ . Norėdami pasiteirauti apie darbo pasiūlymą skambinkite telefono numeriu ♦ 0 arba ♦
Miestas: Kita

Įmonės pavadinimas:: Reditus LT

Atlyginimas nuo, €:: 1 500

☎ Telefono numerį rasite žemiau.

☎ TELEFONO NUMERIS: +370..... rodyti pilną numerį
35 m. amžiaus mergina nori susipažinti su vaikinu. Pažinties tikslas 35 m. amžiaus mergina nori susipažinti su vaikinu. Pažinties tikslas bendravimas. (\r\nPaprasta ir nuosirdi 35 m. moteris iesko rupestingo  vyro-draugo kuris padetu moraliskai ir finansiskai isgyventi sunku gyvenimo perioda. As neieskau nuotykiu neieskau turtingo. Noreciau susipažinti su PAPRASTU geros sirdies ramaus budo zmogumi.\r\n !!! Rasyti laiska i pasta: ). (Vilnius)
sexs telefonu 23 m mergina lauke karsto vaikino skambucio (Vilnius)
Galbūt kas nors uzsuktu i svecius pas labai zavia mergina? Jauna 22 metų tamsiaplaukė mergina 3 dydžio krutinė riestas užpakaliukas tobulos figūros be galo žavi mielai susitiktų su rimtu ir konkrečiu vyriškiu abipusiai maloniam laiko praleidimui. Mano grožio ir figūros kerai bei prisilietimai paliks Jums tik geriausius ir maloniausius prisiminimus bei pojūčius. Susitikimams vietą turiu tačiau galime susitikti ir pas jus ar automobilyje. Skelbimas ir visa kita rimtas todėl domina tik rimti konkretūs vyrai su dovanėle. Be dovanėlių nesusitinku. Esu atvira įvairiems pasiūlymams. Lauksiu Jūsų skambučių arba sms žinučių mano numeris: . Vilnius. (Vilnius)
Karšta seksuali blondinė laukia Tavo malonės Nusibodo žmona? Padarysiu viską ko ji nemoka! Nukelsiu tave į malonumo padanges. Gali skambinti visą parą. (Vilnius)
Egzotinis masažas Švelnus erotinis-egzotinis masažas atliekamas rankomis su kūno prisilietimais. Nėra intymių paslaugų.\rEsu liekna neaukšta tamsiaplauke\rFoto netikra. (Vilnius)