Darbas 2 tvarkytojoms su rusų kalba Hannoveryje, Vokietija

Aktyvumas: 4631 ID: 15723
DARBAS 2 TVARKYTOJOMS HANNOVER VOKIETIJOJE
Reikalingos 2 moterys su rusų kalba: 1 nuo spalio pabaigos, kita nuo lapkricio vidurio
Darbo pobūdis:
Darbas slaugos įmonėje, tvarkyti slaugomų pacientų, močiučių butus.
Darbas su išeiginėmis. Galima dirbti viršvalandžius.
Pragyvenimas atskirai. Gyvenamas būstas dviem moterims 2 kambarių bute. Nuomos kaina už nuomą mokama iš atlyginimo, 300 eurų per mėnesį. Gyvenamas būstas su visais patogumais.
Ten jau dirba kitos lietuvaitės, yra kurios dirba jau 3 metus.
Atlyginimai skirtingi, nes jos skirtingai valandų dirba, vienos daugiau kitos mažiau. Todel galima rinktis, kiek laiko norėsite dirbti. Vidurkis 1300 eur per mėnesį į rankas, tačiau yra uždirbančių ir 1500 eur per mėn. Mokamas valandinis 7 eur per val. į rankas.
Dėl platesnės informacijos prašome teirautis telefonais:
♦ (LT,EN), ♦ (LT,RU,EN), ♦ (LT,RU,EN)
Email: ♦
♦
Miestas: Vilnius
Reikalavimai: Buti susipazinusiai su darbu prie karviu,anglu kalbos pagrindai
Reikiama patirtis (metai): 1
Išsilavinimas: pagrindinis
Atlyginimas nuo: 22000 € per mėnesį
Darbo laikas: Visas etatas
Reikalavimai: Buti susipazinusiai su darbu prie karviu,anglu kalbos pagrindai
Reikiama patirtis (metai): 1
Išsilavinimas: pagrindinis
Atlyginimas nuo: 22000 € per mėnesį
Darbo laikas: Visas etatas
☎ Telefono numerį rasite žemiau.
Kitas skelbimas
Sveiki,ieskoma moteris dirbti pieno ukyje.Pieno ukis, Norvegija
☎ TELEFONO NUMERIS: +370..... rodyti pilną numerį

Malonūs žaidymukai Esu nuodėminga ir žaisminga. Kuo daugiau žaismingumo ir įvairovės tuo geriau. Nuobodžiu seksu gali pasimėgauti namuose o pas mane gausi tai ko įprasti santykiai nesuteikia. Laukiu įvaurių pasiūlymų. (Vilnius)

WEBCAM seksas per kameryte Jeigu bijai kur nors eiti tai bet kada gali man paskambinti ir mes turesime seksa per kamera. Tau nieko ruostis nereikia net gali nesiprasuti mums bus tikrai malonu! (Vilnius)

Mamyte slaptiems pasimatymams Esu mamyte ieskau draugo nuo 28m. Iki 36m. Rimto gyvenimui nuotykiai nedomina laukiu sms laukiu sms (Akmenėsr)

Svajone, Vilnius Žaidžiu su savimi prieš kameryte, žinoma tik už paramą. esu be tabu, jei dominu mano skype: tavo.svajone2 (Vilnius)

Trumpai susitikiau Trumpam susitikiau su 3545m vyruku. Kaune. Man 33m. Esu mergina. Plaiau telefonu. (Kaunas)