Darbas Olandijoje, Vokietijoje!, Vokietija

www.smsdraugas.lt
Aktyvumas: 2468       ID: 16449
Darbas Olandijoje ir Vokietijoje: įvairaus profilio statybininkams, automechanikamsPastoviai ieškome ir siūlome darbą profesionaliems: santechnikams (vandens, dujų, apšildymo sistemų renovacija ir instaliacija) elektrikams (elektros instaliacijų diegimas ir renovacija) automobilių kėbulininkams (kėbulo remonto darbai) automobilių dažytojams (automobilių dažų šlifavimas, poliravimas, maskavimas, paruošimas prieš dažymą, dažymas) automechanikams (automobilių taisymas, gedimų nustatymas, darbas su įvairių markių automobiliais)stogdengiams (stogo dengimas asfaltinėmis plokštėmis) dažytojams (šlifavimas, gruntavimas, dažymas) tinkuotojams (sienų tinkavimas) plytelių klojėjams (virtuvių, vonios kambarių išklojimas plytelėmis)staliams (baldų gamyba, surinkimas)Reikalavimai: - patirtis 4 metai- gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai- gebėjimas susikalbėti vokiškai arba angliškai (jeigu važiuoja dirbti kolegos dviese, pakanka vienam kalbėti angliškai arba vokiškai)- turėti darbo įrankius- nuosavas automobilisDarbdaviai siūlo:- nemokamą apgyvendinimą (apgyvendinama po vieną kambaryje), visas socialines garantijas- atlyginimą nuo ♦ 00 Eur/mėn. netto (po mokesčių)- 40 darbo valandų per savaitę, viršvalandžiai apmokami papildomai.Sutvarkomi visi darbui Olandijoje arba Vokietijoje reikalingi dokumentai. Norint kandidatuoti, būtina atsiųsti CV vokiečių arba anglų kalba su nuotrauka, taip pat turimus diplomus, sertifikatus kurie liudija apie jūsų pabaigtus mokslus, susijusius su šiuo darbu: ♦ DĖMESIO! UAB BALTIC UNION skaičiuoja jau 10-tą programų sezoną! Garantuojame patikimumą, užtikriname tik kokybiškas paslaugas ir vertiname nuolat besiplečiantį klientų ratą, paremtą rekomendacijomis ir geriausia darbo patirtimi užsienyje.Susidomėjusius dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis: UAB BALTIC UNION Įmonės kodas: ♦ Adresas: Kalvarijų g 125, 1 korpusas 3 įėjimas, 477 kab. Vilnius, Lietuva Mob. tel. ♦ Skype: cv.balticunion El. paštas: ♦
Miestas: Vilnius

Įmonės pavadinimas:: UAB Baltic Union

Atlyginimas nuo, €:: 1 900

☎ Telefono numerį rasite žemiau.

☎ TELEFONO NUMERIS: +370..... rodyti pilną numerį
Merginos iesko vaikino uz paramele Labas esame 22 ir 21 metu merginos is vilniaus Ieskome vaikino uz paramele Laukiam skambuciu (Vilnius)
24 m jauna graži mergina susitiktų su vyru už paramą Jauna graži simpatiška panele susitiktų su vyru už paramą (Vilnius)
Mergina ieško tolimųjų reisų vairuotojo y Ispanija Sveiki esu paprasta mergina nesu gražuolė nei ką tesiog paprasta mergina ieškau tolimųjų reisų vairuotojų iš Klaipėdos į Ispaniją ,nuo šios savaitės skubei kas gali pavesti y Pamplona arba Barcelona..Neturiu su savimi pinigėliu todėl prašau kas galite nuvesti paimti iš Klaipėdos ir nuvesti gal net iki Bilbao miesto šalia Prancūzijos bet i pati bilbao. \r Nors į Pamplona arba Barcelona. Gal kelionės metu man padesi su maistu ir parupinsi keliolika euru kad važiuojant į Ispaniją nors truputį turėčiau euru ,aš siulau malonią kompanija kelionės metu ,būsi patenkintas mano draugyja nebus liūdna tau.\r Svarbiausia keliausime dviese. Ieškau furisto nuo šios ir kitos savaitės . Skelbime bus įdėta po jo mano nuotrauka. Į skambučius neatsakau prašau pradzei rašyti tik Sms \r Mano numeris Teledu pildyk : vardas Laura. Tik sms . (Klaipėda)
Mielai susitikčiau su vyriškiu Susitikčiau smagiam laiko praleidimui su vyriškiu šiltą bendravimą švarą konfidencialumą ir jaukią aplinką garantuoju jei nepakeliu ragelio tada lauksiu žinučių mielai atsakinėju ir į sms laukiu jūsų brangieji bučkis (Panevėžys)
Tik pačios geriausios sex pažintys masažas Esu seksuali viliojanti labai žaisminga ir švelni jauna moteris kuriai visada norisi ir norisi. Su manimi lengva kalbėti ir aš noriu priversti jus jaustis labai sujaudintu. Leisk man šiek tiek papasakoti apie save ir sužadinti aistrą tavyje. (Kaunas)