Fasadų dažytojas Norvegijoje, Norvegija

www.smsdraugas.lt
Aktyvumas: 5209       ID: 16417
Skubiai! Reikalingi 5 fasadų dažytojai. Komandiruotės į Norvegiją (Stavangeris). Daugiau informacijos telefonu ♦ arba ♦
Miestas: Kita

Atlyginimas nuo, €:: 2 100

☎ Telefono numerį rasite žemiau.

☎ TELEFONO NUMERIS: +370..... rodyti pilną numerį
Viso kuno masazas Egzotinis masažas vyrams Kaune.Norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo visų kasdieninių rūpesčių ir problemų :)Aplankyk mane.\rMasažai be sexo paslaugu. \rDel issamesnes informacijos kreipkites telefonu+ (Kaunas)
Man glamonės labai patinka fantazijas pildau be tabų Galiu pažadinti neįtikėtiną geismą ir pačias giliausias fantazijas tiesiog nusimesk apatinius. Turiu viską kas vyrams labai patinka. Galiu valandų valandas glamonėti tave sugalvodama vis daugiau išskirtinių glamonių. Dovanok man saldžius bučiniu. Laukiu (Kaunas)
Aistringų bučinių amžinų glamonių ir erotinių masažų draugė Žavesys ir jausmingumas – tai žodžiai apibūdinantys mane. Mielas veidas pažadina švelnumą bet kartu ir ilgesys ir aistra mano glėbyje. Harmoninga figūra stangri ir natūrali krūtinė taip pat sužavės. Esu mergina kuri rūpinasi tavimi visais aspektais ir palaiko tavo laimingą. (Šiauliai)
Susitikimai:) Norėčiau susipažinti su vyresnio amžiaus (minimum-35),pasiturinčių,zinanciu ko nori vyriškiu:)Esu Simpatiška vidutinio sudėjimo mergina.Malonu laiką -garantuoju,svara,konfidencialuma taip pat.Lauksiu tik rimtų pasiūlymų.(galimas mm bet į pasimatymą pasiiemu tik savo draugę) (Kaunas)
Pramogauki isdykauki istvirkauki vergauki gustei Atsipalaiduok Taves lauksiu sory tiems kam nepavyksta AS PIRMENYBE teikiu tiema kurie buve ir kurie patiko man ir buvo dosnus .o netie kurie verkslena nuolaidu savotiskai yzeidze net. nu kaip sekas jums mano kazanovos ir vergai ir mielekai draugelei :D BLONDINE 23metukai sveriu 60kg ugis 171cm. Tik del taves mazuti galiu virsti griesta valdinga guste .Arba miela svelni gustyte pamasazuoti ar pabendrauti.(KAiNA 1h80eurai 30min50).AS NORIU BUTI GEIDZEMA (Jokiu derybu nera . As geriau y diena 1klijanta turesiu negu kelis uz kapeikas!) Galiu vyram strapon bei fistinga padaryti paplakt dirziuku nubaust spjaudyti ant penio ar y burna zemint liept laizit pazasty uostytretkarceis pavyksta auksini lietu spardyti smaukti rankom ir kojom dusinti maistine plevele ar rankom PALAIKAU ir tuos kurie meksta persirenk moterim ir buti ka-lytem ke-sytem :)Dievinu punktolius vyrus. Glamones slapes aliejuku mekstu . Pirmenybe teikiu vip klijantam ) aukstakulniu nera ir papu dideliu nera:D AS LAIMINGA jus esat laukemi labai :) As manau uz mane siltesniu nera Nes as nemehanike ir nedaktatre As mokytoje :)arbe mokinuke tad viskas yra LE DU KAS. Turiu elergija nevalom ir prasantems nuolaideliu netrukdyk ! Kojyciu fetisas yra galim jes laizit buciot as galiu jomis glostyti. Galim apsikeist masaziukais tu man as tau dirbu pagal verslo liudijima masazas grozio paslaugele apgailestauju . Nesex esme o aistringam masaziuke teminem.€ SUDREK SUDREK PADARYK KAD BUTU slape ! Laukiuzuikei sms nemekstu .gal atsiras tas vienintelis kuris uz 2sav duos tiek as noresiu tada busiu tik tavo . (Vilnius)