Ilgalaikiai ir sezoniniai darbai Šiaurės Airijoje, Anglija

www.smsdraugas.lt
Aktyvumas: 2606       ID: 16244
Ieškote darbo? Svarstote galimybę išvykti dirbti į užsienį? Pasinaudokite mūsų paslaugomis!Industrial Temps siūlo ilgalaikius ir trumpalaikius darbus Šiaurės Airijoje.Mes esame 6-as didžiausias darbdavys Šiaurės Airijoje, įdarbinimo paslaugų srityje dirbame jau 26-erius metus! Kas savaitę mūsų agentūroje dirba virš 2000 žmonių, o mūsų klientai su kuriais dirbame išdėstyti visoje Šiaurės Airijoje.Neturime tarpininkų, todėl esame vieninteliai, į kuriuos Jums reikės kreiptis norint dirbti su Industrial Temps ir mūsų klientais.MŪSŲ PASLAUGOS YRA ABSOLIUČIAI NEMOKAMOS!Šiuo metu vykdome žmonių priėmimus dirbti iš Lietuvos, Lenkijos, Italijos ir Graikijos. Neturime JOKIŲ mokesčių, visas įdarbinimas ir viskas kas susiję su įdarbinimu mūsų agentūroje yra nemokama.PAGRINDINIS MŪSŲ REIKALAVIMAS- NE ŽEMESNĖ KAIP VIDUTINĖ ANGLŲ KALBA. Asmenims, atvykstantiems ne trumpesniam kaip 3 mėnesių laikotarpiui ir turintiems ne žemesnes kaip vidutines anglų kalbos žinias siūlome garantuotų valandų kontraktus, kuriais įsipareigojame suteikti asmenims ne mažiau kaip 40 darbo valandų per savaitę. (Su žemesne nei vidutine anglų kalba (kuri bet kokiu atveju negali būti žemesnė nei bendrinė- A2 lygio) kontrakto pasiūlyti negalime, bet darbo vistiek turime ir galime pasiūlyti).Padedame susirasti būstą, susitvarkyti darbui reikalingus dokumentus- gauti NIN ir atsidaryti banko sąskaitą banke.Darbo pasiūlymai pramonėje ir gamyboje- gamyklose, fabrikuose, kepyklose, siūvyklose, sandėliuose, aptarnavimo srityse, paslaugų sferose ir daugelis kitų pasiūlymų.Atvykimas galimas kiekvieną savaitę, o darbuotojų iš Europos norinčių dirbti tik daugėja, tad paskubėkite, darbo tikrai turime!Susisiekite Facebook paskyroje “Industrial Temps Lietuva arba el. paštu: ♦
Miestas: Kita

Įmonės pavadinimas:: Industrial Temps

Atlyginimas nuo, €:: 1 300

☎ Telefono numerį rasite žemiau.

☎ TELEFONO NUMERIS: +370..... rodyti pilną numerį
Atvaziuok ir atsipalaiduok! ) Jauna karsta mergyte priims i svecius masaziukui su laiminga pabaiga dosnu,kulturinga vyruka! Svara ir konfindencialuma garantuoju! \rFoto mano! \rAnalo nera! Atsakau tik i skambucius! Ir tik rimti pasiulymai! (Vilnius)
Shemale Venesuela Big expierence for you boys ) (Vilnius)
BDSM zaidimai Valdove ir Valdovas iesko paklusnaus ,dosnaus vergo.slaptuma garantuojame.Vilnius (Vilnius)
Sveiki as Auguste Manikiuras 20eur pedikiura 30 trukme gal 2h nuo jusu pedu ir ranku priklauso kiek laiko uztruksim Masazai klasikinis ir atpalaiduojantisSms ignoroju Jokiu erotinio pobudzio nera Paslaugu Aciu vyrai bei moterys kad naudojates mano paslaugomis darbas oficelus beje turiu meiluzi Buve masazo ttt laukemi Seip ieskau meiluzio privalumas nuo 40m melynos zalios akys ir kad negertu tik rukyt gali kad butu ne zemesnis kai 173cm kad nebutu isterikas nu seip tik tiek as nezinau ar ieskoti meiluzio tai jau prostitucije nemanau bebejo mekstu dovanas kas ju nemeksta Geras meiluzis negailedamas laiko pinigu lepins meiluze kadangy esu vienisa Ir Truksta zmogucio o rimtem santikem perjauna (Vilnius)
Uzbaig sekmadieni erotiniu mszs. Jauciu pasitenkinimą suteigdama kitam isilietimai glamones\" . pades kaip ir trokstat patirti kuniska ir emociska euforija kuniskais malonumais bei galima-ZAIDIMUKAI pvz vibro šau,prostata,kunelingas,valdov,bdsm.t.t).MAnO DARBAS TEIKIA malonuma man . ,glamones aistra suteiks gera malonuma,payvairinimui neeiliniams vyrams norintiems paisdykauti ,yra zaidimo elementu ,kaip vibro sau prostata ,bdsm,valdove.t.t .vykstu ir I Namus . (Vilnius)