Anglijoje Anglija darbas tiesioginis, Anglija

www.smsdraugas.lt
Aktyvumas: 2071       ID: 16383
Sveiki, Tautiečiai! Skubiai ieškomi smulkių siuntų išvežiotojai didžiojoje britanijoje, darbas 5-6 dienas per savaitę, self employed pagrindu. Apmokinam, suteikiam (išnuomojam už fiksuotą sumą) transportą (servisas, tepalai, padangos Mūsų atsakomybė). Transportą po darbo galima naudoti savo reikmėms. Galima ir su savo transportu, bet ne senesniu nei 3 metai, turi būti komercinis, lengvieji netinka. Atlyginimas 110 svarų per dieną + priedai (5, 20 arba 25 svarai prie maršruto sumos) taip pat apmokamas maršruto kilometražas. Atlyginimas mokamas kas savaitė. Pasikrovimas Peterborough mieste, maršrutai aplink Cambridge, Ely miestus. Maršrutai apskaičiuoti 9 valandom. Reikalavimai: 21metai B kategorijos teisės Anglų kalbos pagrindai (paaiškinti iškilusias problemas ar paklausti kas neaišku) Alkoholio/narkotikų testai (atliekami per induction) Kriminalinė patikra (atliekama po induction). Jeigu domina - klauskit, atsakysim, padėsim ir paaiškinsim viską nuo a iki z. Rašykit el. paštu ♦ arba skambinkit telefonu ♦ . P.S Nei įdarbinimas, nei testai Jums nieko nekainuos. Visas procesas trunka iki 10 darbo dienų.
Miestas: Kita

Atlyginimas nuo, €:: 2 400

☎ Telefono numerį rasite žemiau.

☎ TELEFONO NUMERIS: +370..... rodyti pilną numerį
Atvaziuok ir atsipalaiduok! ) Jauna karsta mergyte priims i svecius masaziukui su laiminga pabaiga dosnu,kulturinga vyruka! Svara ir konfindencialuma garantuoju! \rFoto mano! \rAnalo nera! Atsakau tik i skambucius! Ir tik rimti pasiulymai! (Vilnius)
Shemale Venesuela Big expierence for you boys ) (Vilnius)
BDSM zaidimai Valdove ir Valdovas iesko paklusnaus ,dosnaus vergo.slaptuma garantuojame.Vilnius (Vilnius)
Sveiki as Auguste Manikiuras 20eur pedikiura 30 trukme gal 2h nuo jusu pedu ir ranku priklauso kiek laiko uztruksim Masazai klasikinis ir atpalaiduojantisSms ignoroju Jokiu erotinio pobudzio nera Paslaugu Aciu vyrai bei moterys kad naudojates mano paslaugomis darbas oficelus beje turiu meiluzi Buve masazo ttt laukemi Seip ieskau meiluzio privalumas nuo 40m melynos zalios akys ir kad negertu tik rukyt gali kad butu ne zemesnis kai 173cm kad nebutu isterikas nu seip tik tiek as nezinau ar ieskoti meiluzio tai jau prostitucije nemanau bebejo mekstu dovanas kas ju nemeksta Geras meiluzis negailedamas laiko pinigu lepins meiluze kadangy esu vienisa Ir Truksta zmogucio o rimtem santikem perjauna (Vilnius)
Uzbaig sekmadieni erotiniu mszs. Jauciu pasitenkinimą suteigdama kitam isilietimai glamones\" . pades kaip ir trokstat patirti kuniska ir emociska euforija kuniskais malonumais bei galima-ZAIDIMUKAI pvz vibro šau,prostata,kunelingas,valdov,bdsm.t.t).MAnO DARBAS TEIKIA malonuma man . ,glamones aistra suteiks gera malonuma,payvairinimui neeiliniams vyrams norintiems paisdykauti ,yra zaidimo elementu ,kaip vibro sau prostata ,bdsm,valdove.t.t .vykstu ir I Namus . (Vilnius)